Перейти к содержимому

 

Фотография

Хто вносить перший запис до трудової книжки?


В этой теме нет ответов

#1 TV-digest

TV-digest

    Продвинутый пользователь

  • Администраторы
  • 3462 сообщений
  • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 19 September 2013 - 04:38

Хто вносить перший запис до трудової книжки?

Відповідно до статті 48 КЗпП України трудова книжка є основним документом про трудову діяльність працівника. Процедура внесення інформації до нього про прийняття, переведення та звільнення особи прописана в Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженій наказом Міністерства праці, Міністерства юстиції, Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року № 58. Трудова книжка оформляється на підприємстві, в установі або організації, де працівник вперше влаштовується на роботу. Посадова особа, відповідальна за видачу цього документа, на основі даних паспорта або свідоцтва про народжененя вносить на першу сторінку (титульний аркуш) прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, зазначає дату видачі трудової книжки та підписує її. Прийнятий на роботу працівник засвідчує ці відомості своїм підписом. На титульному аркуші також ставиться печатка підприємства або відділу кадрів.

За першим місцем роботи окремим рядком з посиланням на дату, номер і назву відповідних документів вписується період навчання у вищих навчальних закладах (у т. ч. термін праці у студентських таборах, час виробничої практики та виконання науково-дослідної чи госпдоговірної роботи), дата початку та закінчення аспірантури або клінічної ординатури. Ці записи вносяться до занесення інформації про першу роботу на підприємстві, в установі чи організації.

Відповідно до пункту 2.12 вищевказаної інструкції фізичні особи-підприємці, як і посадовці державної служби зайнятості, не наділені правом оформляти і видавати трудову книжку безробітним. Спеціалісти міськ(рай)центрів зайнятості вповноважені лише завіряти дані, занесені до трудової книжки приватним підприємцем про період роботи найманого працівника відповідно до зареєстрованого в службі зайнятості трудового договору. Період трудових відносин можна також підтвердити даними персоніфікованого обліку, отриманими у відповідному органі Пенсійного Фонду України

Изображение



Ответить



  


Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Copyright © 2017 Your Company Name