Перейти к содержимому

 

Фотография

Вільний доступ до мобільного Інтернету для всіх абонентів «U


В этой теме нет ответов

#1 TV-digest

TV-digest

    Продвинутый пользователь

  • Администраторы
  • 3527 сообщений
  • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 15 October 2010 - 09:49

15 жовтня 2010 року для всіх неконтрактних абонентів мобільного зв’язку, які обрали тарифний план «U`try», компанія Укртелеком розпочинає революційну акцію, яка забезпечує вільний доступ до мобільного Інтернету за кожне поповнення рахунку на 40 гривень або більше!

При поповненні рахунку протягом дня на загальну суму від 40 до 100 гривень, абоненти «U`try» моментально отримують бонусний обсяг трафіку для вільного доступу до мобільного Інтернету на 30 днів. Поповнюючи рахунок на 40 гривень, абонент отримує 400 Мбайт нетарифікованого трафіку в мережі Укртелеком та 40 Мбайт — у національному роумінгу. У випадку поповнення на 70 гривень — 1700 Мбайт в мережі Укртелеком та 70 Мбайт в національному роумінгу. Якщо сума поповнень протягом дня сягнула 100 гривень, абоненту буде надано для вільного доступу в мережі Укртелеком 3000 Мбайт та 1000 Мбайт в національному роумінгу.
Сума поповнення (з ПДВ та ПФ), грн. Обсяг бонусного інтернет-трафіку в мережі Укртелекому, Мбайт Обсяг бонусного інтернет-трафіку в національному роумінгу, Мбайт
Від 40 грн. 400 40
Від 70 грн. 1 700 70
Від 100 грн. 3 000 1 000

Бонусний трафік нараховується при досягненні необхідної суми шляхом поповнення рахунку через електронні платіжні системи та банкомати, паперовим чи електронним ваучером.

«Наприклад, якщо абонент поповнив рахунок ваучером 50 гривень, йому буде надано 440 Мбайт трафіку. У випадку, якщо протягом поточної доби він виконав поповнення ще на 20 грн., йому буде донараховано трафік таким чином, що сумарний обсяг буде рівний 1770 Мбайт, —– пояснює директор департаменту маркетингу ВАТ «Укртелеком» Світлана Каткова. — З бонусним трафіком наші користувачі «U’try» матимуть змогу отримувати максимум задоволень від можливостей швидкісного мобільного Інтернету».

Щоб по-справжньому насолодитися швидкісним мобільним Інтернетом, потрібно лише стати користувачем «U’try» та постійно отримувати вільний доступ до Інтернету, поповнюючи рахунок.

Участь у акції не вимагає додаткової оплати. Всі нові та існуючі абоненти долучаються до неї автоматично. Акція діє до 31.01. 2011 на території України.

Про детальні умови акції можна дізнатись на сайті або за телефоном Контакт-центру 1188 з мобільних Укртелекому та 0-800-50-1188 зі стаціонарних (безкоштовно зі стаціонарних по Україні).

Умови маркетингової акції
«Інтернет-бонус за поповнення»

1. Термін проведення акції – з 15 жовтня до 31 січня 2011 року (включно) на території України.

2. Акція поширюється на неконтрактних абонентів мережі рухомого (мобільного) зв’язку Укртелекому з тарифним планом U’try та надає можливість отримувати бонуси за поповнення рахунка згідно з наведеною нижче таблицею:
Сума поповнення (з ПДВ та ПФ), грн. Обсяг бонусного інтернет-трафіку в мережі Укртелекому, Мбайт Обсяг бонусного інтернет-трафіку в національному роумінгу, Мбайт
Від 40,00 до 69,99 400 40
Від 70,00 – 99,99 1700 70
Від 100,00 і більше 3000 1000

3. Умови нарахування та використання бонусного інтернет-трафіку

3.1. Бонусний інтернет-трафік нараховується відразу після поповнення рахунка, якщо сума поповнень протягом поточної доби відповідає умовам, наведеним у таблиці. Поповнення на меншу суму не призводить до нарахування бонусного інтернет-трафіку та не підсумовується з поповненнями, здійсненими в інші дні.

3.2. Кількість нарахувань бонусного інтернет-трафіку протягом дії акції необмежена.

3.3. Нарахований бонусний інтернет-трафік може бути використаний протягом 30 днів з дня нарахування.

3.4. Бонусний інтернет-трафік, отриманий за наступні поповнення, підсумовується з поточним залишком трафіку. Термін використання загального обсягу бонусного інтернет-трафіку встановлюється таким, що дорівнює 30 дням від останнього поповнення.

3.5. Бонусний інтернет-трафік використовується в першу чергу.

3.6. Бонусний інтернет-трафік не використовується в міжнародному роумінгу.

4. Інші умови

4.1. Існуючі та нові абоненти неконтрактної форми обслуговування за тарифним планом U’try підключаються до акції автоматично. Участь в акції додатково не оплачується.

4.2. При обліку поповнень враховуються поповнення ваучерами (в т.ч. електронними), через банкомати партнерів, електронні системи поповнення рахунків та інші засоби поповнення, крім переведення коштів за послугою «Переказ коштів».

4.3. При замовленні послуги «ОГО!Мобільний безліміт» нарахований бонусний трафік у мережі Укртелекому анулюється.

Звертаємо увагу, що при поповненні рахунку абоненти отримують не тільки бонусний Інтернет, але ще й 1000 нетарифікованих хвилин для здійснення вихідних відео та голосових дзвінків (в т.ч. переадресування викликів) на номери абонентів мобільної та фіксованої мережі Укртелекому.

ИзображениеОтветить  


Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Copyright © 2020 Your Company Name