Перейти к содержимому

 

Фотография

Аналогове радіомовлення


Сообщений в теме: 30

#1 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 25 May 2012 - 19:30

ТАВР продовжує розбудовувати мережу перезапущеної «Мелодії»

Радіохолдинг ТАВР, який придбав радіомережу «Мюзік радіо», вирішив розбудовувати на базі її частот на Західній Україні свою мережу «Мелодія». Про це свідчать зміни, що внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 23 травня до ліцензій ТОВ «Радіо Тернопіль», на частотах якого до цього мовило «Мюзік радіо».

Ідеться про частоти 106,1 МГц у Тернополі, 100,9 МГц в Івано-Франківську та106,8 МГц у Нововолинську Волинської області. Тут позивним компанії стало «Радіо Мелодія», програмна концепція відповідає концепції мережі «Мелодії». При цьому в Києві, Дніпропетровську, Судаку АР Крим, Сєверодонецьку Луганської області, Кам'янці-Подільському Хмельницької області, Ніжині Чернігівської області та Вінниці «Мюзік радіо» не змінювало позивного.
Власниками ТОВ «Радіо Тернопіль» замість ТОВ «Мюзікрадіо Львів» (95%) і ТОВ «ТРК МАН» (5%) стали ТОВ «Телерадіокомпанія "Радіо Кохання"» (95%; володіє ліцензією на низку частот мережі «Мелодія») і ТОВ «Юкрейн Медіахолдинг» (5%; є власником ТОВ ТРК "Радіо Кохання"» і ТОВ «Мюзік радіо»).

Юридична й фактична адреси стали такими ж, як у «Мюзік радіо», зміни до ліцензії якого були внесені на попередньому засіданні 15 травня.
Директором радіокомпанії замість Владислава Ковтуна став Олександр Слюсар, членами редакційної ради - Олександр Слюсар та Ольга Піддубняк.
Ці зміни засвідчили входження радіокомпанії «Радіо Тернопіль» до холдингу ТАВР.

На попередньому засіданні Нацради 15 травня до мережі радіо «Мелодія» влилися дві місцеві радіокомпанії: МПП «ТРК "Бриз"» із Керчі АР Крим і ПП «Приватна телекомпанія "Візит"» із Кременчука Полтавської області. У цих компаній без зміни власників позивний став «Радіо Мелодія», програмна концепція - як у мережі «Мелодії».

Таким чином мережа «Мелодії» з урахуванням останніх переоформлень ліцензій охопить 31 місто.

Раніше радіо «Мелодія» входило до «Першої української радіогрупи» й охоплювало понад 35 міст. Радіомережа «Мелодія» припинила існування восени 2011 року. Тоді, після втрати основних частот, які наприкінці 2010 року дісталися на конкурсі новому «Суперрадіо» (компанія «Новий обрій»), залишки мережі «Мелодії» були об'єднані з мережею «Перець ФМ».

Навесні 2012 року права на використання бренду і формату «Мелодії» придбав радіохолдинг ТАВР, який вирішив перезапустити новий для себе проект на базі нещодавно придбаної ним мережі радіо «Дача».
Изображение

#2 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 25 May 2012 - 19:36

ТАВР виводить у Львів «Русское радио»

Радіохолдинг ТАВР запускає у Львові свою радіостанцію «Русское радио» на частоті ТРК «МАН» 91,1 МГц, на якій до цього мовило радіо «Шарманка». Змін до ліцензії ТРК «МАН» 23 травня внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, наприкінці лютого ТАВР придбав радіокомпанію «Мюзік радіо», що перебувала в управлінні Business Radio Group, разом з її дочірніми компаніями. Однією із цих «дочок» була ТРК «МАН», на базі якої Business Radio Group розвивала своє радіо «Шарманка».
23 травня Нацрада внесла до ліцензії ТРК «МАН» зміни юридичної і фактичної адреси, власників, керівника, редакційної ради, позивних і програмної концепції.

Власником ТОВ «Телерадіокомпанія МАН» замість ТОВ «Мюзікрадіо Львів» (98,1%) і Владислава Ковтуна (1,9%) стало ТОВ «Телерадіоорганізація "Русское радио - Украина"» (100%).
Адреса, керівник і редакційна рада стали такими ж, як у «Мюзік радіо», зміни до ліцензії якого були внесені на попередньому засіданні 15 травня.

Позивним стало «Русское радио», програмна концепція відповідає концепції мережі «Русского радио».
Джерела «Телекритики» в ТАВРі пояснили, що в холдингу бачать перспективність «Русского радио» у Львові, оскільки там має популярність радіостанцію «Наше радіо» схожого формату. Крім того, загальнонаціональній мережі «Русского радио» для повного охоплення великих міст бракувало якраз Львова.

На частоті 91,1 МГц у Львові з 2003 року мовила станція «РадіоМан», з початку 2009 - Radio 4U польського радіохолдингу RMF, з кінця 2009 - «Шарманка».
Изображение

#3 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 08 June 2012 - 03:43

З 5 червня радіостанція "Мелодія" мовить на частоті 107,6 у місті Керч. Раніше тут мовила місцева радіостанція "Керч FM", яка більшість часу ретранслювала радіостанцію "Авторадіо-Україна".
Изображение

#4 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 12 July 2012 - 22:48

Місцеві радіомовники поміняли позивні і програмні концепції

Радіомережа «Мюзік радіо» холдингу «ТАВР-Медіа» розширюється на місто Сімферополь. Із цим позивним і програмною концепцією мовитиме на частоті 107,3 МГц ТОВ «ТРК "Жиса плюс"», до ліцензії якої 11 липня внесла зміни Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

Раніше ТРК «Жиса плюс» мала позивний «Класик-радіо». ТРК «Жиса плюс» належить фірмі «Лямін» («Радіо Рокс» холдингу «ТАВР-Медіа»).

Дві інші радіокомпанії, об'єднані в мережу «Мюзік радіо» (ТОВ «Мюзік радіо» і ПП «Студія ВТВ»), змінили свої програмні концепції, збільшивши обсяг програм власного виробництва з 10 до 19 годин на добу.

Тим часом інформаційно-музична мережа «Радіо 24» медіахолдингу «Люкс» розширилася на місто Луганськ. Тут свій позивний і програмну концепцію на частоті 102,3 МГц змінила місцева радіокомпанія ДП «Радіо-сторм» (попередній позивний - «Радіо гарного настрою»).

«Місцевим мовникам самим важко освоювати весь ефір і складати гідну конкуренцію мережевим. Мережевий мовник заробляє більше, він може собі дозволити кращих фахівців, краще програмування, кращі дослідження. Зокрема, ми раз на три місяці проводимо своє дослідження музичної бази. Об'єднавши наш досвід і ресурс із місцевим ресурсом (наприклад, кадровим), можна створювати місцевий контент - місцеві новини. У цьому і є фішка створення спільного продукту. І, звичайно, це можливість продавати місцеву рекламу», - прокоментував «Телекритиці» ці зміни генеральний директор «Радіо 24» Роман Андрейко.

На сьогодні, за даними держреєстру ТРО, з позивним «Радіо 24» мовлять радіокомпанії вже у 12 містах.
Изображение

#5 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 07 August 2012 - 06:29

Згідно змін у частотному розкладі на сайті НРКУ радіостанція "1-й канал НРУ" нещодавно розпочала мовлення у місті Тальне Черкаської області.

Трансляції відбуваються на частоті 105,2 МГц.Нагадаємо, що до кінця 2011 р. на цій частоті мовила радіостанція "Радіо РОКС Україна"
Изображение

#6 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 09 August 2012 - 06:44

Сьогодні вдень столична мережева радіостанція "Music Radio" розпочала мовлення у місті Сімферополь
Мовлення ведеться на частоті 107,3 МГц
Нагадаємо, що з кінця березня на цій частоті мовила радіостанція "Класик радіо"
Изображение

#7 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 07 September 2012 - 00:47

В отличие от телевидения, которое скоро станет в стране исключительно цифровым, радио продолжит вещать по старинке

Денег на модернизацию своих сетей у государства пока нет, а коммерческие вещатели не хотят менять свою систему работы. Ведь если переделывать FM-радио, то нужно переделывать и автомобили. Именно автомобилисты – это его основная аудитория.

Государственные программы окажутся в меньшинстве

Как сообщил «Комментариям» заместитель директора по вопросам развития сетей радиовещания Национальной радиокомпании Украины Валерий Юрченко, в проекте бюджета на следующий год будет заложено только 40 млн грн. на закупку новых передатчиков, поддерживающих цифровой радиоэфир. В то же время глава Госкомтелерадио Александр Курдинович все-таки надеется, что в бюджет будет заложено на 30 млн больше. Финальное слово скажет Минфин. По словам Юрченко, он пока не настроен давать больше.

Отметим, что развитие вещания государственных радиостанций на средних волнах (AM) в этом году было заморожено. Причина проста - в бюджете так и не нашлось денег на модернизацию сетей, которые были построены во времена Советского Союза.

В начале этого года планы государства в этой сфере были амбициозными. Правительство тогда размышляло над созданием альтернативы проводному радио. Для этих целей планировалось выделить в течение года дополнительных 70 млн грн на закупку новых AM-передатчиков, которые должны были обеспечить трансляцию двух программ Нацрадио по всей стране. Но в итоге средств в этом году хватило только на поддержания AM-вещания на старом оборудовании.

Валерий Юрченко вчера отметил, что запланированных средств в следующем году (40 млн грн) хватит только на модернизацию сети исключительно для «первой кнопки» (состоит из информационно-музыкальных блоков, информационных программ о событиях в Украине и за рубежом, передач на общественно-политические, социально-экономические темы, литературно -художественных программ,передач для детей и юношества). И то это произойдет, если депутаты поддержат в проекте бюджета этот пункт.

«Третья кнопка» (Радио «Культура») переводиться на новые передатчики, как это планировалось в начале года, пока не будет.

Промедление с модернизацией сетей может привести к тому, что население скоро останется без государственных радио программ. Сеть проводного радио быстро «тает». «Комментарии» писали, что в стране осталось всего 2,06 млн радиоточек (а в 1991 году их было 19 млн). При среднем темпе вымирания «брехунцов» в 0,5 млн в год, в 2016 году их вообще не останется. Если к этому времени не будет налажено вещание в эфире, то Украина может забыть о национальном радио. Кроме того, будет полностью разрушена старая система оповещения населения о ЧП.

Коммерческое радио останется в FM

Даже если в следующем году будет построена первая новая общенациональная радиосеть, она по-прежнему будет вещать в аналоговом формате. Александр Курдинович объясняет, что у населения пока нет на руках цифровых радиоприемников, да и стоят они дорого ($30-40). «Сейчас слушать в Украине «цифру» смогут разве что заезжие дальнобойщики, фуры которых имеют соответствующее приемное оборудование. В то время как в России и Индии реализуются масштабные программы по переводу на «цифру» государственных программ», - сетует глава Госкомтелерадио.

В Украине новыми цифровыми приемниками, по словам Курдиновича, государство обеспечивать население не собирается (по аналогии с закупкой цифровых телеприемников для льготников, как происходит в текущем году).

Курдинович отмечает, что цифровизации радио-рынка не поддерживают, прежде всего, коммерческие вещатели, на которых приходится до 90% аудитории страны. «Они вещают на FM-частотах в аналоге и не хотели бы пускать на рынок новых игроков (что неминуемо с внедрением «цифры»). Ведь тогда их доходы еще больше размоются», - заявляет глава Госкомтелерадио.

В то же время радийщики придерживаются другой точки зрения. «Львиная доля нашей аудитории – это люди, которые едут в с утра на работу в автомобиле. Мы не хотим потерять свой рынок. Кто будет вставлять свою машину новый дорогой радио-ресивер, если она, например, находится на гарантийном обслуживании у продавца? В Америке это пытались делать централизованно. Крупные автомобильные концерны одно время встраивали цифровые приемники в автомобили. Но это увеличивало его стоимость примерно на $200», - заявляет член правления радиогруппы «Тавр Медиа» Сергей Кузин.

Стоит отметить, что миллиардные госинвестиции в США а развитие цифрового радио все равно не спасли проект. Поэтому об Украине в данном контексте и говорить не стоит. FM-вещание еще долго будет работать в том виде, котором оно есть сейчас.
Изображение

#8 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 14 September 2012 - 23:35

місто Горохів волинська область 105.20МГЦ розпачалась трансляція Радіо Луцьк фм
Изображение

#9 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 14 October 2012 - 19:41

Радіостанція "Авторадіо-Україна" розпочала мовлення у Луцьку на частоті 90,2 МГц.
Изображение

#10 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 26 November 2012 - 10:53

Сьогодні у м.Луцьк зранку припинено радіомовлення "Радіо Луцьк фм" з шогли що знаходиться по вулиці Словацького , відтепер станція мовить з нової вежі що знаходиться за адресою: м.Луцьк вул.Карбишева.
Изображение

#11 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 01 January 2013 - 13:23

31 грудня 2012 року львівська регіональна радіостанція "Західна Столиця" розпочала мовлення на частотах 103,6 МГц у Верховині та 107,0 МГц у Путилі (врізки на УР-1). Використовується позивний "Західна Столиця FM"
Изображение

#12 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 25 January 2013 - 06:34

Радіостанція "Ретро FM" розпочала тестове мовлення на частоті 98,6 МГц у Донецьку. Мовлення на "старій" частоті 101,6 МГц - триває.
Изображение

#13 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 05 February 2013 - 19:56

Сьогодні з 11 години у багатьох населених пунктах нашої держави (Київ, Миколаїв, Одеса, Маріуполь, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Краматорськ, Хмельницький, Чернігів, Донецьк, Запоріжжя, Мелітополь, Токмак, Рівне, Чернівці та інші) припинилося мовлення радіостанцій НРКУ, а саме: "1-го каналу НРУ", "Променя" та "Культури".

Не чути також мовлення УР-1 на середніх хвилях (711 кГц, 837 кГц, 972 кГц).

У деяких містах УР-1 не чути і в проводовому мовленні.

Повністю припинили мовлення на УКХ і деякі ОДТРК, зокрема Харківська ("Харків-2") і Тернопільська (радіо "Лад"), однак, наприклад, працює Одеська ОДТРК в Одесі ("Одеське Державне радіо"). Також є мовлення окремих ОДТРК у відведені для них відрізки мовлення на каналі УР-1, зокрема ввечері мовили Миколаївська та Київська ОДТРК.

Ситуація щодо мовлення НРКУ в FM діапазоні наразі уточнюється, однак вже відомо, що в деяких містах воно відсутнє, наприклад УР-1 у Кіровоградській області (Ульянівка, Олександрія та Новоукраїнка) та Оріхові Запорізької області. Передавач "Культури" в Добромилі Львівської області працює у режимі відкритої несучої.
Изображение

#14 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 05 February 2013 - 19:57

Радіо "Промінь"

ШАНОВНІ РАДІОСЛУХАЧІ, ПОВІДОМЛЯЄМО:
У зв`язку з недостатным державним фінансуванням радіо "Промінь" сьогодні з 11.00 припинило мовлення в УКХ діапазоні.
Слухачів, якім не байдужий такий стан речей просимо звертатися до органів виконавчої влади та представників громадських організацій.

Мовлення на 2 каналі проводового мовлення буде продовжено.
Також Ви можете слухати нас в мережі інтернет
http://promin.fm/online


УКРАЇНСЬКЕ РАДІО (НРКУ)

Досі не знайшли у своєму радіоприймачі Українське радіо? Тепер у Вас шансів на це стало ще менше!
Сьогодні об 11:00 на території Україїни припинили мовлення УКХ-передавачі усіх трьох каналів НРКУ із-за проблем з фінансуванням.

Слухайте Українське радіо по онлайн-трансляції на сайті НРКУ, по супутниковому мовленню, та традиційно по трьом каналам проводового мовлення.
Изображение

#15 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 11 February 2013 - 16:33

Сьогодні приблизно о 14.45 відновилося мовлення радіостанцій НРКУ на УКХ, яке майже повністю було припинено 5 лютого.

Зараз маємо підтвердження з таких міст, як Маріуполь, Одеса, Миколаїв, Краматорськ, Дніпропетровськ (УР-1 та Культура), Львів, Харків, Тернопіль,Хмельницький, Ужгород (УР-1 та Промінь) та ін.

З 17.00 увімкнулись і СХ передавачі НРКУ (657, 711, 837,972 Кгц).

Відновлюється мовлення НРКУ і на FM, зокрема у Кіровоградській, Львівській, Закарпатській областях.Чекаємо подальшої інформації від наших відвідувачів.
Изображение

#16 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 17 March 2013 - 19:15

У місті Хмельницький розпочалося мовлення столичної музично-розважальної радіостанції "Авторадіо-Україна".
Частота мовлення "Авторадіо" у Хмельницькому - 107,6 МГц.
Изображение

#17 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 17 March 2013 - 19:15

Загальнонаціональна радіостанція "Європа Плас" розпочала сьогодні тестове мовлення у місті Сімферополі на частоті 89,7 МГц.
Ліцензію на цю частоту радіостанція виграла на останньому конкурсі Нацради 26 грудня.
Нагадаємо, що "Європа Плас" вже мовила у місті на частоті 107,3 МГц.
Изображение

#18 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 30 March 2013 - 20:53

Столична музично-інформаційна мережева радіостанція "Авторадіо-Україна" нещодавно розпочала мовлення у м.Мелітополь Запорізької області. Трансляції здійснюються на частоті 105,2 МГц.

Нагадаємо, що цю частоту радіостанція виграла на останньому конкурсі Нацради 26 грудня минулого року.

Изображение

#19 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 10 April 2013 - 16:47

Загальнонаціональна мережева радіостанція "Наше Радіо" розпочала мовлення у місті Івано-Франківську на частоті 105,2 МГц. Нагадаємо, що радіостанція виграла цю частоту на конкурсі у грудні минуло року.
Изображение

#20 TV-digest

TV-digest

  Продвинутый пользователь

 • Администраторы
 • 3526 сообщений
 • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 10 April 2013 - 16:47

Столична музично-інформаційна мережева радіостанція "Європа Плас" розпочала мовлення у Житомирі.

Частота мовлення радіостанції - 107,3 МГц.

ИзображениеОтветить  


Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Copyright © 2019 Your Company Name