Перейти к содержимому

 

Фотография

Акції Укртелеком


В этой теме нет ответов

#1 TV-digest

TV-digest

    Продвинутый пользователь

  • Администраторы
  • 3527 сообщений
  • ГородКиев , Киев , Украина

Отправлено 05 June 2012 - 17:23

Акція «ОГО!Бонус» - заощаджуйте весь рік!
Укртелеком пропонує надзвичайно вигідні умови підключення до популярних тарифних планів швидкісного безлімітного Інтернету - «ОГО! Стандарт» та «ОГО! Ультра». Нові абоненти «ОГО!», які візьмуть участь в акції «ОГО! Бонус», отримують бонус у розмірі 20% річної абонентної плати*!

Акція «ОГО! Бонус» діятиме з 15 травня по 31 липня 2012 року (включно). До того ж, абоненти, які до 31 липня 2012 року підключаться до тарифних планів «ОГО! Стандарт» та «ОГО! Ультра» в рамках акції «ОГО! Бонус», зможуть скористатися ще й акційною пропозицією «Модем з Wi-Fi для «ОГО!» за 1 гривню».

Взяти участь в акції «ОГО! Бонус» надзвичайно легко:

завітати до центрів продажу та обслуговування Укртелекому та оформити договір на підключення до тарифних планів «ОГО! Стандарт» або «ОГО! Ультра»;
придбати та активувати стартовий пакет «ОГО! Start» з підключенням до тарифних планів «ОГО! Стандарт» або «ОГО! Ультра».

Про умови акції докладніше на сайті та за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).

* Під бонусом розуміється надання щомісячної знижки у розмірі 20% щомісячної абонентної плати за користування послугою «ОГО!» протягом 365 календарних днів.

Умови маркетингової акції «ОГО! Бонус»
на підключення та користування послугою «ОГО!»
для абонентів (фізичних, юридичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців)
телефонної мережі ПАТ «Укртелеком»
ИзображениеОтветить  


Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Copyright © 2020 Your Company Name