Концерн РРТ о 9:00 24 березня вимкне передавачі «Зеонбуду»

Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення з 9:00 24 березня призупинить надання послуг з обслуговування передавачів провайдеру цифрового телебачення ТОВ «Зеонбуд» на всій території України, за винятком Донецької та Луганської областей на територіях, підконтрольних українській владі. Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті Концерну РРТ.

Причина вимкнення передавачів «Зеонбуду» — заборгованість приватної компанії перед Концерном РРТ за надані послуги. За повідомленням КРРТ, протягом останніх чотирьох місяців «Зеонбуд» «постійно порушує умови договору з Концерном РРТ в частині розрахунків за надані послуги».

Станом на 23 березня «Зеонбуд», незважаючи на попередження про тимчасове припинення надання послуг, яке було надіслано ще 6 березня, не розрахувався з Концерном РРТ за надані послуги у 2014-2015 роках, йдеться в повідомленні. Оскільки не відбулося навіть часткового погашення боргу, КРРТ змушений призупинити надання послуг. Суму боргу в повідомленні не вказано.

«Концерн РРТ звертає увагу телерадіокомпаній, що основною умовою безперервного та якісного надання телекомунікаційних послуг є необхідність своєчасної оплати за них. Не отримуючи кошти у належних обсягах підприємство не може своєчасно розраховуватись з енергопостачальними організаціями, які, в свою чергу, змушені відключати від енергоживлення об’єкти Концерну РРТ», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що у 2014 році більшість телеканалів припинили платити «Зеонбуду» за послуги з розповсюдження сигналу в цифрових мультиплексах МХ-1, МХ-2, МХ-3 та МХ-5 — у тому числі через завищені, на думку телеканалів, тарифи цифрового монополіста. Відтак, сам «Зеонбуд» перестав платити Концерну РРТ за обслуговування своїх передавачів.